Три насичені дні провели політологи в м. Ірпінь на Всеукраїнському форумі «Крим очима молоді» 4-6 жовтня 2019 р.
140 молодих людей брали участь у панельних дискусіях, обговореннях, майстер-класах, ярмарці можливостей, міжкультурному вечорі.
Співорганізаторам заходу виступили Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України та Меджліс кримськотатарського народу.
Українці, кримські татари з Криму та материкової України працювали разом над питаннями співпраці молоді з окупованого Криму та з материкової України.
Політологи ХНУ взяли участь у зустрічі з Головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим, політв’язнем Кремля Олегом Сєнцовим, заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою, Постійним Представником президента України в Автономній Республіці Крим Антоном Куриневичем та іншими поважними гостями Форуму з приводу майбутнього Криму.
25-27 жовтня 2019 року студенти-політологи взяли участь у Форумі Медіапатріотів, який проходив у м. Буча. Протягом трьох днів 100 учасників з різних куточків України досліджували розвиток інформаційного простору нашої держави та формування масової свідомості в українському суспільстві.
Форум Медіапатріотів став простором дослідження п’ятирічної діяльності, трансформацій, започаткованих тенденцій та успішних проєктів, що вплинули на формування та розвиток української самосвідомості.
Під час роботи Форуму учасники відвідали панельні дискусії, виступи експертів, майстер-класи та презентації українських і міжнародних практик.